log in    

Nauka języka angielskiego w Irlandii


With Boys
With Girls

Do miast w Irlandii są dobrze znane ze swojej przyjemności i różnych działań i przyjemnych przyjaznych mieszkańców. Oprócz przyjemnej kultury irlandzkiej, wspaniałe widoki i historii starożytnej kraju zapewni bogate tło dla każdego odwiedzającego. Twoja rodzina gospodarza czeka cię poznać.

Czy twoje dziecko przygotowuje się do egzaminu angielskiego? Teraz jest czas, aby uzyskać miejsce zarezerwowane z irlandzką rodziną hostingu wtedy!

Wiele rodzin gospodarza są muzyczny, jak również, i jak grać na instrumentach i śpiewać, który jest zabawa dla każdego!

Niektórzy studenci wolą rodziny goszczącej, a niektórzy wolą bardziej intensywne doświadczenia nauczyciela. Większość rodzin goszczących i nauczyciele będą bardzo chętnie dzielą się swoją kulturę i styl życia z dzieckiem i je pokazać i przedstawić je do innych dzieci w swoim wieku. English zanurzenie jest powszechnie uznawany za najlepszy sposób, aby szybko stać się stosować do języka i opanowania go.

Każde gospodarstwo domowe w Irlandii mówi płynnie po angielsku natywnie, i jest to piękny kraj, w którym się nauczyć. Istnieje wiele kursów za granicą dla dzieci i młodzieży, ale niewiele można porównać do faktycznie mieszka z rodziną.

pobyty krótkoterminowe może być niemal tak samo cenne, jak długoterminowe pobyty, że mogą pokazać wymianę studentów języka angielskiego, jak cenne jest, i dać im smak dla niego. Studenci, którzy wrócili z pobytów językowych w Irlandii mówić pozytywnie o swoich doświadczeniach i zgłosić wielką poprawę ich umiejętności języka angielskiego też.Adult English stay in host family
Cheap language courses
English host family for girl or boy
English host family for teenager
English host family stays for students
English immersion in Ireland
English immersion stay
Homestay host family
Host families Ireland
Host family Belfast Ireland
host family Cork
host family Dublin Ireland

Display more


Prices  |   Questions and advice for Paid Hosts  |   Questions and advice for Guests  |   Safety and Security  |   Terms and Conditions  |   Contact

info@anglofam.com      facebook      site map      newsfeed