log in    

Pobyt Lato z angielskiej rodziny


With Boys
With Girls

Summertime jest złoty moment dla dzieci i młodzieży, szkoła jest wykończone i zakurzone książki są na półce - idealny czas na przygodę w obcym kraju! Idąc na piknik cieszyć się dekoracje na pogodny dzień jest czymś dziecko może się doczekać.

Tenis i pływanie może być również miał w większości miejsc. Są festiwale o każdej porze roku w Irlandii też, które mogą być połączone przez turystów i mieszkańców.

Nauka nigdy nie było tak zabawne, czy takie dobre.

Delikatna zachęta z rodzin jest kluczem do sukcesu, kiedy dziecko odwiedza Irlandię do nauki języka angielskiego. Do miast w Irlandii są dobrze znane ze swojej przyjemności i różnych działań i przyjemnych przyjaznych mieszkańców. English zanurzenie w irlandzkiej rodzinie jest coś każdy może cieszyć się, a dzięki internetowi, można łatwo i bezpiecznie wybrać najlepsze dopasowanie dla Twojego dziecka.

Pobyty krótkoterminowe może być niemal tak samo cenne, jak długoterminowe pobyty, że mogą pokazać wymianę studentów języka angielskiego, jak cenne jest, i dać im smak dla niego. Studia językowe Homestay najlepiej w połączeniu z stając się częścią codziennego życia rodziny goszczącej, zapewniając maksymalne korzyści uczenia się podczas przechowywania rzeczy dużo zabawy.

Domowe jedzenie jest najlepszy rodzaj żywności i rodziny goszczące w Irlandii upewnić ich gości, dorosłych lub dzieci, są dobrze karmione.

Większość rodzin goszczących i nauczyciele będą bardzo chętnie dzielą się swoją kulturę i styl życia z dzieckiem i je pokazać i przedstawić je do innych dzieci w swoim wieku. Wiele rodzin gospodarza są muzyczny, jak również, i jak grać na instrumentach i śpiewać, który jest zabawa dla każdego!

Są letnie obozy aktywność, pięknych jezior i łąk połyskujące mglisty cieszyć.Adult English stay in host family
Cheap language courses
English host family for girl or boy
English host family for teenager
English host family stays for students
English immersion in Ireland
English immersion stay
Homestay host family
Host families Ireland
Host family Belfast Ireland
host family Cork
host family Dublin Ireland

Display more


Prices  |   Questions and advice for Paid Hosts  |   Questions and advice for Guests  |   Safety and Security  |   Terms and Conditions  |   Contact

info@anglofam.com      facebook      site map      newsfeed