log in    

Pobyt w Dublinie z rodziną


With Boys
With Girls

Dublin to niesamowite miasto, stolica Irlandii, z niezliczonych miejsc do odwiedzenia i rzeczy do zobaczenia. Catthedrals, muzea, uniwersytety i bardziej kiwać, a także niezrównany wybór restauracji wszelkiego rodzaju. Surfing, wędkarstwo, wycieczki plenerowe i kemping to tylko niektóre z rozrywek, które przychodzą z wizytą do Dublina.

Są letnie obozy aktywność, pięknych jezior i łąk połyskujące mglisty cieszyć. Tanie płacone pobyty można znaleźć w wielu rodzinach w Dublinie, z niezwykłą wartość dla pieniędzy, które lepiej od długości pobytu. Jedną z największych zalet Dublinhas do oferty jest dziewicze krajobrazy, czysta natura, wzgórza, lasy i skały, a także plaż i łąk. Egzaminy z języka angielskiego wymyślanie, zamieniając naukę języka do zabawy i kulturowo korzystnego doświadczenia jest dobrym pomysłem. Tradycyjna irlandzka muzyka i taniec są częścią struktury zarówno wiejskiego i miejskiego Irlandii, więc upewnij się, niech twoi gospodarze wiedzą, że chcesz je zobaczyć.

Większość rodzin goszczących i nauczyciele będą bardzo chętnie dzielą się swoją kulturę i styl życia z dzieckiem i je pokazać i przedstawić je do innych dzieci w swoim wieku. Do miast w Dublinie są dobrze znane ze swojej przyjemności i różnych działań i przyjemnych przyjaznych mieszkańców. Studia językowe Homestay najlepiej w połączeniu z stając się częścią codziennego życia rodziny goszczącej, zapewniając maksymalne korzyści uczenia się podczas przechowywania rzeczy dużo zabawy. Niektórzy mówią, że najlepszym miejscem do nauki języka zanurza się w miejscu, gdzie mówi się danym językiem natywnie, więc Dublinis najlepszym miejscem do nauki i doskonalenia języka angielskiego.

Jeśli Twoje dziecko lubi gry komputerowe, są też normalne w Dublin rodzin i gospodarstw domowych.Adult English stay in host family
Cheap language courses
English host family for girl or boy
English host family for teenager
English host family stays for students
English immersion in Ireland
English immersion stay
Homestay host family
Host families Ireland
Host family Belfast Ireland
host family Cork
host family Dublin Ireland

Display more


Prices  |   Questions and advice for Paid Hosts  |   Questions and advice for Guests  |   Safety and Security  |   Terms and Conditions  |   Contact

info@anglofam.com      facebook      site map      newsfeed