log in    

Pobyty językowe dla studentów


With Boys
With Girls

Studenci są tymi, którzy szybko wchłonąć i opanowania języka obcego w środowisku kursu języka lub u rodziny. Każde gospodarstwo domowe w Irlandii mówi płynnie po angielsku natywnie, i jest to piękny kraj, w którym się nauczyć.

English zanurzenie w irlandzkiej rodzinie jest coś każdy może cieszyć się, a dzięki internetowi, można łatwo i bezpiecznie wybrać najlepsze dopasowanie dla Twojego dziecka. Lingwistyka jest dziedziną konkurencyjną i skomplikowany, więc Twoje dziecko będzie potrzebować każdą przewagę mogą dostać.

Rodziny będą mieli wieloletnie doświadczenie w kontaktach z i opiekę nad dziećmi z różnych krajów, a więc są w stanie upewnić się, że dziecko ma piękny czas. Często uczniowie, którzy przychodzą do odwiedzenia rodziny Homestay w Irlandii chcą wrócić w przyszłym roku, jak dobrze! Czy jest lepszy sposób, aby spędzić lato niż uczenie się nowego języka i zabawy, jak również? Całe życie z przyjaźnie czekają na swoje dziecko!

Uczniowie staną się częścią rodziny i zanurzyć się głęboko w lokalnej kulturze.

Czy chcesz spróbować życia w ruchliwym mieście lub miasta, lub w bardziej niefrasobliwy styl życia wsi, zawsze jest wiele do zrobienia i zobaczenia podczas wizyty w Irlandii. Są festiwale o każdej porze roku w Irlandii też, które mogą być połączone przez turystów i mieszkańców. Studenci, którzy wrócili z pobytów językowych w Irlandii mówić pozytywnie o swoich doświadczeniach i zgłosić wielką poprawę ich umiejętności języka angielskiego też. Krótkie pobyty może być niemal tak samo cenne, jak długoterminowe pobyty, że mogą pokazać wymianę studentów języka angielskiego, jak cenne jest, i dać im smak dla niegoAdult English stay in host family
Cheap language courses
English host family for girl or boy
English host family for teenager
English host family stays for students
English immersion in Ireland
English immersion stay
Homestay host family
Host families Ireland
Host family Belfast Ireland
host family Cork
host family Dublin Ireland

Display more


Prices  |   Questions and advice for Paid Hosts  |   Questions and advice for Guests  |   Safety and Security  |   Terms and Conditions  |   Contact

info@anglofam.com      facebook      site map      newsfeed