log in    

Rodziny goszczące w Irlandii


With Boys
With Girls

Istnieje wielka liczba i zakres rodzin w Irlandii gotowych i chętnie akceptują swoje dziecko do swojego domu. Indywidualnie zbudowane lekcje językowe są dostępne od wykwalifikowanych nauczycieli, którzy są w najlepszej pozycji, aby zrozumieć siebie potrzeb uczniów.

Uczniowie staną się członkiem rodziny i całkowicie zanurzyć się w lokalnej kultury, tradycji i ludzi.

Irlandczycy powiaty są dobrze znane ze swojej przyjemności i różnych działań i przyjemnych przyjazna ludziom. Sporty takie jak jazda na rowerze, piłka nożna, koszykówka, tenis i pływanie są całkiem normalne w ramach doświadczenia podróżujesz z rodziną w Irlandii. Czy jest lepszy sposób, aby spędzić lato niż uczenie się nowego języka i zabawy, jak również!

Pobyt rodzina może być i zazwyczaj jest cennym doświadczeniem dla wszystkich zaangażowanych. pobyty krótkoterminowe może być prawie tak wyjątkowy, jak długoterminowe pobyty, że mogą pokazać wymianę studentów języka angielskiego, jak cenne jest, i dać im smak dla niego. Piesze i wodne mogą być również miał w większości miejsc.

Jest to również świetny sposób, aby zanurzyć się całkowicie w języku, bez konieczności przechodzenia do trudności i kosztów kształcenia szkół językowych. Angielski jest niezwykle użyteczny język, ale może być trudny do opanowania ze względu na jego etymologię mieszanym, więc Twoje dziecko potrzebuje żadnej nogę mogą dostać kiedy podnoszą swoje umiejętności.Adult English stay in host family
Cheap language courses
English host family for girl or boy
English host family for teenager
English host family stays for students
English immersion in Ireland
English immersion stay
Homestay host family
Host families Ireland
Host family Belfast Ireland
host family Cork
host family Dublin Ireland

Display more


Prices  |   Questions and advice for Paid Hosts  |   Questions and advice for Guests  |   Safety and Security  |   Terms and Conditions  |   Contact

info@anglofam.com      facebook      site map      newsfeed