log in    

Tanie kursy językowe


With Boys
With Girls

Wartość jest gdzie go znaleźć i tańsze pobyty językowe są zazwyczaj dostępne w bardziej wiejskich i mniej zurbanizowanych częściach Irlandii. Jeśli Twoje dziecko lubi gry komputerowe, są to normalne w irlandzkich rodzin i gospodarstw domowych.

To jest zawsze dobry pomysł, aby planować, więc upewnij się, że wszystko zorganizować z rodziną przed wyjazdem. Oprócz przyjemnej kultury irlandzkiej, wspaniałe widoki i historii starożytnej kraju zapewni bogate tło dla każdego odwiedzającego.

Dobra zdrowa naturalna żywność jest normalna dieta tutaj, ale rodziny zapewni specjalne diety dla studentów, którzy mogą ich potrzebować. English zanurzenie jest powszechnie uznawany za najlepszy sposób, aby szybko stać się stosować do języka i opanowania go. Czy jest lepszy sposób, aby spędzić lato niż uczenie się nowego języka i zabawy, jak również? Host rodziny w Irlandii, jak i wysoko wykwalifikowani nauczyciele języka angielskiego czeka, aby usłyszeć od ciebie już dziś!

Pobyty krótkoterminowe może być niemal tak samo cenne, jak długoterminowe pobyty, że mogą pokazać wymianę studentów języka angielskiego, jak cenne jest, i dać im smak dla niego.Adult English stay in host family
Cheap language courses
English host family for girl or boy
English host family for teenager
English host family stays for students
English immersion in Ireland
English immersion stay
Homestay host family
Host families Ireland
Host family Belfast Ireland
host family Cork
host family Dublin Ireland

Display more


Prices  |   Questions and advice for Paid Hosts  |   Questions and advice for Guests  |   Safety and Security  |   Terms and Conditions  |   Contact

info@anglofam.com      facebook      site map      newsfeed