log in    

Ucz się angielskiego u rodziny


With Boys
With Girls

Ucz się angielskiego u rodziny

Czy Ty lub Twoje dziecko lubi uczyć się angielskiego w prosty sposób? No nie patrzeć dalej, ponieważ język u rodziny w Irlandii jest idealnym sposobem, aby to zrobić. Oddychać, żyć i jeść język mówiony natywnie przez ludzi irlandzkich, angielskim i korzystać z wielu korzyści z cudownie przyjaznej kultury irlandzkiej robiąc tak.

Zamiłowanie do języków to pasja na całe życie, a podróżując żyć z rodziną w Irlandii można mieć relaksujący i przyjemny czas utrzymując intensywne skupienie na celu wizyty - nauka języka angielskiego.

Pobyt w Dublinie lub pobyt w Cork z tradycyjnej irlandzkiej rodziny, która odbierze dziecko z lotniska i upewnić się, że są one bezpieczne w każdym punkcie na podróży, czy w okresie letnim lub na rok przerwy, jest najlepszym rodzaj szkoły językowej można sobie wyobrazić.

Kraj wyspa jest krajem z dużą ilością plaż, więc trochę morskim powietrzem i cieszyć się żeglarstwo, rafting, wędkarstwo, sporty na wodzie, a także pływanie w morzu, a jednocześnie uczą się angielskiego od wykwalifikowanego nauczyciela. Obserwowanie wielorybów jest też się cieszył, i przyjazne delfiny.

Czy uczysz się formalnie, czy nie, Twoje dziecko będzie uczyć się od wspaniałego różnych spotkań i po prostu żyć i dzielić swoje życie z rodziną w Irlandii. Pełne zanurzenie nauka języka jest idealny i zalecany sposób, aby nauczyć się nowego języka, więc nie przegap okazji, aby cieszyć się już dziś!Adult English stay in host family
Cheap language courses
English host family for girl or boy
English host family for teenager
English host family stays for students
English immersion in Ireland
English immersion stay
Homestay host family
Host families Ireland
Host family Belfast Ireland
host family Cork
host family Dublin Ireland

Display more


Prices  |   Questions and advice for Paid Hosts  |   Questions and advice for Guests  |   Safety and Security  |   Terms and Conditions  |   Contact

info@anglofam.com      facebook      site map      newsfeed